Jesteś zainteresowany ofertą producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie? Zajrzyj na oeindustry.com, aby zdobyć więcej informacji.

Oświetlenie samochodowe to bardzo ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł czy zlekceważenie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej klasy świateł jest ważne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty ma w swojej ofercie krakowski producent oświetlenia do autobusów?

Właściwie w asortymencie OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami agro, off-road czy specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez niektóre służby światła białe oraz niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zdecydowanie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to zaledwie wycinek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry urzeczywistni każdy pomysł zamawiającego

Partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta nie jest przeciętnym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona kadra specjalistów gotowa wcielić w życie pomysł klienta, przygotowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, spółka świadczy też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania kompetentnej kadry ekspertów, silnego naciskowi na kompleksowe testowanie swoich produktów, a także skrupulatnych analiz oczekiwań odbiorców, OE Industry zyskało pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Dane firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]