Jeśli potrzebujesz kasku motocyklowego, zobacz tutaj.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to obligatoryjny element garderoby każdego motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – właśnie dlatego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to prestiżowa marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są wybitnie lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]