Jeśli potrzebujesz mebli nowoczesnych, koniecznie sprawdź https://stfurniture.com/sklep/.

Domy i styl, w jakim je aranżujemy, może dużo zdradzić o naszym poczuciu estetyki, osobowościjak również o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu osób nie podoba się już oferta popularnych meblarskich sieciówek, gdzie można dostać meble, produkowane w tysiącach sztuk, jednakowe dla odbiorców z Polski, jak i z Europy. Z tego powodu wypatrujemy mebli, które nie tylko będą bardzo funkcjonalne, ale też będą uzewnętrzniać naszą osobowość. Taka jest właśnie oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – rzemieślnicze meble nagradzane w Polsce i w Europie

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od prawie dekady i jej trzonem dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Aczkolwiek wyjątkowe meble oferowane przez studio STF to następstwo detalicznej pracy większego zespołu, składającego się z zawodowych technologów, rzemieślników i konstruktorów. Studio Swallow’s Tail z ogromną drobiazgowością podejmuje się procesu kreowania kolejnych serii mebli, poświęcając każdemu ze stadiów – od roboczego pomysłu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór drewna wysokiej jakości – 100% uwagi. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego produktu powoduje, iż meble marki STF wyróżniają się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie dziwi zatem, że meble marki STF otrzymały wiele wyróżnień z dziedziny designu i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (np. we Frankfurcie, w Paryżu lub w Warszawie).

Gdzie zamówić minimalistyczne meble z litego drewna studia STF?

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można zamówić wchodząc na stronę www marki. Prócz praktycznych stołów do kuchni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli drewnianych oferuje też krzesła, ławy oraz komody, a także drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi ramy luster i świeczniki). Co istotne, płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Rzemieślnicze meble studia STF można zamówić też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Holandii czy w Belgii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Katowicach, w Poznaniu bądź w Toruniu).

Dane firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]