Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Dowiedz się więcej o serwisie okien - zajrzyj tu.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]