Zalety cateringu kanapkowego

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę finger food cateringu w rozsądnej cenie.

Przygotowanie nawet dużego przyjęcia nie jest trudne, jeśli posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów oraz następnie samodzielne przyrządzanie z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, iż powinno się porzucić zamiar celebracji istotnej rocznicy. W takiej sytuacji można zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – poręczne dania na “jeden gryz”

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to oferta skierowana głównie do klientów biznesowych, jednak zamawiają ją regularnie również osoby prywatne oraz rozmaite instytucje organizujące szykowne bankiety. Polega ona na dostarczenie na bankiet posiłków w wariancie finger food, czyli niedużych przekąsek, które da się skonsumować na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to zakąska na “jeden gryz”. Finger food to głównie sandwicze, koreczki albo tartoletki warzywne i owocowe. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie sprawdza się na eventach, gdzie organizatorom zależy na bliskiej interakcji uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych konwersacjach i jednocześnie nie sprowadza interakcji wyłącznie do osób siedzących przy jednym stole.

Catering finger food – tańszy niż wyrafinowane obiady

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią zalety, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Zakąski oraz gorące i zimne napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację eventów zwłaszcza w małych pomieszczeniach, gdzie wykorzystanie odpowiedniej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering przekąskowy momentalnie sprawia także, iż impreza ma mniej poważny, przyjemniejszy nastrój. Trzeba podkreślić, iż menu z poręcznych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli wytworne obiady, a zarazem zapewnia większą możliwość dopasowania ich do preferencji żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często bywało główną przeszkodą przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]