Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

firma w Mapach Google, wirtualny spacer Google Maps

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z kluczowych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych marek, firm czy ofert. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto zrealizować kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma stosownej prezentacji firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć, wszystkich aktualnych informacji i adresu www naszej strony internetowej. Jest też inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało firm ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal bądź biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak niewiele firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma wiele atutów i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, znacznie łatwiej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]