Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Masz kłopot z sporządzeniem wirtualnego spaceru? Zleć to fachowcowi.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby firmy lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]