Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Nowy Sącz

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego stworzenie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy źle wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]