Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Catering dla firm Katowice - więcej informacji o tej usłudze.

Sympozjum, ważne negocjacje biznesowe bądź warsztaty – każda większa firma na pewno kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeżeli organizowane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – jak wygląda taka usługa?

Konferencje i kursy biznesowe to eventy trwające przeważnie po 7-8 godzin, nierzadko także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie kwadransowe przerwy, podczas których trudno jest spożyć większy obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia dłoni i garnituru. Oferta cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są niezmiernie potrzebne, dają bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów poruszanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, spożywając samodzielnie zrobione bądź kupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o komfort uczestników.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]