Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Tworzenie sklepów internetowych - więcej o ofercie na http://tinyurl.com/yafo52ua.

Masz firmę i chcesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony internetowej i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – elastyczność i możliwość analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, ma mnóstwo atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z używając płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom przelew opłaty za zamówienie m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integracji z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i instalację jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują też blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o nowych artykułach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać opinie i rozmaite porady odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]