Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty domów weselnych w okolicach Krakowa!

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala weselna – sprawdź jej dystans od kościoła oraz pojemność

Szukając sali na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych gości, by mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przygotowanie menu, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ok. 130 gości. Wesele można zorganizować także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez trudu aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli 30-40 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]