Przyjęcie komunijne w wynajętej sali – jak wybrać najlepszą opcję?

Szukasz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie przyjęć komunijnych w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/y3vdxs7k.

Przyjęcie komunijne jest dla pociechy tak samo wyczekiwanym wydarzeniem, co samo przyjęcie sakramentu. Nic w tym zdumiewającego, ponieważ to zwykle pierwsza istotnie duża impreza rodzinna, na której dziecko zdaje sobie sprawę z tego, iż wszystko skupione jest tylko na nim. Wobec tego rodzice robią wszystko, aby ten dzień utrwalił się na długo w jego pamięci.

Lokal na komunię – szukaj jak tylko zostanie ogłoszona data wydarzenia

Już przed wysyłką zaproszeń na sakrament rodzice muszą się zdecydować czy przyjmą gości w swoim mieszkaniu czy niezbędne będzie zarezerwowanie sali. Obiad dla zaproszonych w domu jest zwykle opcją wtedy, gdy urządzamy uroczysty obiad tylko dla najbliższej kilkuosobowej grupy krewnych, lecz to już nieczęste sytuacje. Przyjęcia komunijne zmieniły się w ostatnich czasach w huczne wydarzenia rodzinne, na które sprasza się niekiedy do kilkudziesięciu gości, wobec tego zwykle odbywają się w salach weselnych bądź restauracjach. Jeśli pragniemy wynająć najodpowiedniejszą salę, powinno się rozpocząć poszukiwania lokalu, zaraz po tym jak będzie ustalony termin komunii. W okresie komunijnym dużą trudnością może stać się także znalezienie dobrego dostawcy cateringu, stąd polecamy wybrać taki lokal na organizację imprezy, który współpracuje na stałe z doświadczoną firmą cateringową, wyspecjalizowaną w przygotowaniu dań na komunie. Istotne jest też to, żeby lokal na przyjęcie komunijne zlokalizowany był tak, aby dojazd wszystkich uczestników imprezy z kościoła był wygodny i szybki.

Organizacja komunii – a może okazjonalna sesja zdjęciowa w ogrodzie?

Nie zapomnij wynająć fotografa, który utrwali na zawsze ten dzień – zarówno obrządek w kościele, jak następującą później zabawę gości. Tradycją stały się również aranżowane sesje zdjęciowe pociechy w komunijnej szacie oraz jego wspólne zdjęcia z rodziną i chrzestnymi. Sala komunijna powinna zatem wyróżniać się zachwycającymi, zadbanymi wnętrzami. Innym atutem będzie możliwość skorzystania z pobliskiego ogrodu, gdzie przy dobrej pogodzie można będzie zrealizować sesję zdjęciową na świeżym powietrzu. Możliwość skorzystania z ogrodu to dodatkowa atrakcja dla kilkuletnich gości przyjęcia komunijnego – jeżeli będzie ich wielu, warto zastanowić się nad wynajęciem animatora, który zajmie dzieci przeróżnymi grami.
Naturalnie, goście przyjęcia komunijnego przyniosą prezenty dla dziecka. Rodzice zazwyczaj zostawiają im pełną dowolność z tym obszarze. Aczkolwiek nie będzie w złym tonie, jeżeli zaznaczymy w zaproszeniu, że nie życzymy sobie pewnych typów podarunków, np. zabawek-pistoletów albo drogiej biżuterii.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]