Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Szukasz aktualnej oferty WordPress aktualizacji? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się niezmiernie rozpowszechnionym CMS-em. Dzięki temu, że łatwo można opanować zasady jego obsługi, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, stosuje się go aktualnie do projektowania sklepów e-commerce i wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa przyczyną nieprzyjemnych niespodzianek, zatem istotną i konieczną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Z jakiego powodu warto zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową rzeczoznawcy?

Utrzymanie strony internetowej na obowiązującej edycji WordPressa jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują cykliczną instalację nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware lub ataki hakerów. W dodatku, pomimo iż WordPress jest stosunkowo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi kłopotami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny ważne jest, aby czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie oddziału IT, trzeba zlecić opiekę nad stroną internetową profesjonaliście.

Utrzymanie WordPressa – usługa dla przedsiębiorstw oraz freelancerów

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta kierowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych podmiotów, którzy troszczą się o wydajne i trwałe funkcjonowanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też blogerom i freelancerom posiadającym własne strony. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie skutków cyberataków i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]