Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Szukasz korzystnej oferty przyjęć w Krakowie? Nie wahaj się! Kliknij tutaj.

Gdy ktoś mówi o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również chrzciny, komunie oraz „18-tki”. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy zabukować stosowną do okazji salę.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom zabawy odpowiednie warunki

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie imieninowe lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast zabawy, w których dużą część uczestników mogą stanowić młodsze dzieci, między innymi chrzciny lub komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się tak szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom także powinno się dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskim duchu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy impreza ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz ozdobienia stołów, poprzez dostarczenia dań, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]