Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ znajdziesz pełną ofertę lokalu na 18.

Często w przypadku niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie organizujemy żadnych zabaw ze znajomymi oraz krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe obchodzenie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niewątpliwie ukończenie 18 roku życia, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy wyprawić przyjęcie w domu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i pić alkohol, oddawać głos w wyborach powszechnych, może założyć biznes czy ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych postanawia zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Znajdź salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Rekomendujemy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a takich może być wiele pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali też jest niezwykle ważny, by goście całkowicie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Warto więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, a także optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]