Opieka nad grobem

Jeżeli chcesz zlecić opiekę nad grobami Kraków, skieruj się tutaj.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek oraz pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które należy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, iż koszty uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]