Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Dowiedz się, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, iż każda marka pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, działających tylko na niewielkim obszarze czy też nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie bądź w Lublinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla mniejszych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług stosują przeważnie frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep z oponami kraków” lub “ciastkarnia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron www od prawie 15 lat. Przez te lata na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]