Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Po więcej informacji o doradztwo przetargi publiczne skieruj się tutaj.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa często ma kierunek kompleksowy oraz mieści praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści szereg aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są bezbłędnie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też gigantyczne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na każdym etapie działania przetargowego.

Dane firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]