Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie lokalu na imprezę w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne czy plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których stworzenie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, by uczcić zdobyte kontrakty, a także różne sympozja, szkolenia czy gale dla partnerów biznesowych. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do marketingowych.

Gdzie wyprawić galę firmową?

O ile nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, w których można urządzać event, należy rozejrzeć się za ofertami najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi planowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla wspólników firmy, w czasie których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszej lepszej sali. Wskazane jest w takich przypadkach zorganizować event w nietuzinkowym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę poproszone będą osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej

W trakcie planowania eventu firmowego nie wolno zlekceważyć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówiony punkt wyśmienitych dań dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Opłaca się więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w wytworny sposób oraz doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i świetnie wyglądające dania.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]