Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Jeśli chcesz zlecić catering na wesela, skieruj się na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzty bądź komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na których bawi się często ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić menu, a następnie naszykować i podać dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł spory popyt na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Urządzanie wesela to silny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości zakąsek i trunków serwowanych podczas imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoliki będą wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania będą wyśmienite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie donosić gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych kucharzy, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering weselny – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii zabaw dla uczestników, ale również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, napojów i zakąsek zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość samemu ułożyć menu z zaproponowanych potraw. Należy jednak zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów dań.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]