Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Więcej o cateringu z dowozem na https://lastrada.pl.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie biznesowe bądź prywatne, na które chcesz zaprosić sporą liczbę gości, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki oraz popularne przekąski w hipermarkecie – duże eventy w większości wypadków wymagają należytej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wszak nie powinno się stawiać na stolikach uczestników najzwyklejszych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Jakie warianty cateringu świadczą doświadczone firmy?

Firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu na ogół oferują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji wesel, chrzcin czy komunii, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do wymogów poszczególnych eventów, przez co zwykle różnią się np. kosztem i typem dań oferowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringu powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie opisać swoje oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez rozmaitego rodzaju to codzienność, a wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą większość zaproszonych gości.

Dlaczego warto korzystać z usług cateringowych?

Przygotowanie potraw choćby dla małej ilości gości bywa olbrzymim problemem, szczególnie wówczas, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na skoordynowanie innych ważnych elementów wydarzenia. Daje to także możliwość zaserwowania gościom wybornych posiłków przyrządzanych przez wykwalifikowanych kucharzy. Warto przy tym zaznaczyć, iż ważnym przymiotem posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]