Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Zgłoś się po poradę do architekta wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]