automatyczne księgowanie faktur

Biznesmeni stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasady funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, pensjonatów i firm usługowych

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach niepublicznych lub językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]