Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie wypraw górskich dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają przy tym wcielić w życie marzenia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]