Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Dowiedz się, gdzie kupić shuttersy, wejdź na http://tinyurl.com/y22u2okw.

Projektując aranżację wnętrza, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków decyzja pada na tradycyjne aranżacje, to znaczy zasłony oraz firany, które czasami zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowinka w polskich domach

Podstawowym atrybutem shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod rozmaitymi kątami, zależnie od potrzeb lokatorów. Producenci wytwarzają je z PCV, płyt MDF, a także z drewna. Shuttersy instaluje się głównie na oknach, jakkolwiek wspaniale sprawdzają się także na drzwiach czy w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale każdy z nas na pewno w kinie czy na ekranie telewizora, bowiem te okiennice są bardzo popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w Afryce Południowej czy w Australii.

Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one także zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować użycie promieni słonecznych: latem uniemożliwiać kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zapobiegać jego stracie. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i nie ma zazwyczaj przeszkód, by umieścić je na większości okien. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom bardzo ciekawy wygląd, dzięki czemu zwiększają wartość posesji. Należy także uwydatnić, że shuttersy są regulowane bez wykorzystania sznurów, co rodzice małych dzieci oraz właściciele zwierząt, które przerwać wystające sznurki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]