Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy? Nivona to odpowiedź!

Kawa to smaczny napój, którym od wieków zachwycają się całe generacje jej miłośników. Wiele osób nie przetrwa dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a są i tacy, którzy spożywają ją nawet bez ustanku. Zazwyczaj zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednak najzagorzalsi entuzjaści kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie poszukują wysokiej jakości urządzeń, z pomocą których wydobędą z nich cały aromat. Z myślą o takich osobach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – urządzenie za niską cenę

Pomimo iż Nivona jest dość młodą marką (pojawiła się w 2005 r.), to mocno uwydatniła już swoją obecność na rynku sprzętu dla kawoszy. Wraz z prezentacją nowych modeli ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność koneserów kawy, w głównej mierze dzięki temu, że produkuje w pełni profesjonalne urządzenia w wyjątkowo rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżnia gustowny wygląd, utrzymany w neutralnych barwach bieli, czerni i szarości. Dzięki temu znakomicie pasują zarówno do urzędów oraz kafejek, jak i do kuchni prywatnych mieszkań. I mimo iż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia niesłychanie łatwe w eksploatacji, z którym nie będzie mieć kłopotów żaden użytkownik.

Atuty ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy Nivona posiadają wiele pomocnych funkcji. Z niektórymi z nich, m.in. z modelami NICR 769 i NICR 779 można komunikować się za pośrednictwem Bluetooth i w ten sposób kierować nimi z poziomu telefonu. Dzięki funkcji Easy-Spumatore (dodanej np. w ekspresie NICR 670) błyskawicznie ubijemy smakowitą piankę do latte. Funkcja “Moja kawa” pozwala z kolei na dodanie osobistych ustawień przyrządzania naparu. Ekspresy do kawy marki Nivona mają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wydobyć ze zmielonych ziaren ich intensywny aromat. Co istotne, urządzenia Nivona można bez trudu wyczyścić.