Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Więcej informacji o mini przyłbicy

COVID-19, który opanował cały glob, całkowicie przeistoczył nasze życie oraz kontakty społeczne. Reguły dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed realnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu bądź restauracji, gdzie na ogół spotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos maseczkę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – wytrzymała i komfortowa

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z materiału za nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z wirusem tak samo jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi atutami są komfort, wytrzymałość i tylko kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż 30 razy!) przy pomocy mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, starsze czy sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maseczki w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]