Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Zamów słoik z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest piękną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]