Serwetki gastronomiczne – dekoracyjne, składane lub jednorazowe

Chcesz kupić papierowe serwetki? Wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html.

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej kawiarni, stołówki lub innego lokalu podającego żywność. Jakie rodzaje serwetek są zwykle używane? Na co powinno się zwrócić uwagę podczas zakupu tego produktu?

Serwetki papierowe – gdzie się je stosuje?

Papierowe serwetki są używane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, uniwersyteckie i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te artykuły higieniczne jednorazowego użycia są świetnym zamiennikiem standardowych chusteczek wytworzonych z tkaniny, a zarazem pozwalają znieść koszty ponoszone na ich czyszczenia i magazynowania. W sprzedaży obecne są różnego rodzaju serwetki papierowe – mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się w trakcie używania, dzięki czemu świetnie spełniają swoją funkcję oraz 1-warstwowe serwetki do dozowników stosowane w lokalach samoobsługowych.

Papierowe serwetki – wybierz najwyższą jakość

Potrzebujesz zaopatrzyć swój lokal w mocne serwetki papierowe? Rozważ kupno produktów dozowanych po jednej sztuce. Umożliwia to uzyskanie sporych oszczędności, zmniejszając jednocześnie ilość generowanych odpadów. Dużą popularnością cieszą się także dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w wielu kolorach do wyboru – są one wytwarzane dla restauracji, w których nadzwyczaj istotne jest zachowanie dobrego wrażenia. Wypada osobno napomknąć o składanych serwetkach papierowych firmy Tork, które cechują się wysoką wytrzymałością i niesamowitą wręcz chłonnością. Artykuły te można kupić zarówno w wersji do popularnych dozowników na stolik (horyzontalnych oraz wertykalnych), jak i dozowników do zabudowy albo na bar.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]