Podkłady jednorazowe i ich zastosowanie

Chcesz zamówić podkłady higieniczne? Wejdź na verdeavis.pl/higiena/podklady-higieniczne.html.

Stanowiące bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby czają się dosłownie wszędzie. Wyjątkowo wysokie ryzyko zarażenia panuje jednakże w punktach, w których często przebywają osoby zakażone lub tam, gdzie w związku z rozmaitymi zabiegami narzędzia mają kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi punktami są głównie wszelkiego typu salony spa, studia tatuażu, gabinety kosmetyczne czy placówki służby zdrowia. Aby ograniczyć ryzyko transferu drobnoustrojów i innych szkodliwych mikroorganizmów, stosuje się różne akcesoria – poza rękawiczkami silikonowymi i preparatami do dezynfekcji są to również podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – ochrona przed drobnoustrojami i roztoczy

Większość niebezpiecznych roztoczy i wirusów rozprzestrzenia się poprzez kontakt skóry z zakażoną powierzchnią, dotykaną uprzednio przez jednostki zarażone. Żeby zmniejszyć ryzyko migracji zarazków w salonach i gabinetach kosmetycznych, stosuje się podkłady medycznych. Przeważnie są one wykonane z celulozy lub pokrewnych tworzyw i stanowią efektywną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady medyczne są jednokrotnego użytku i służą do wykładania m.in. kozetek, foteli ginekologicznych i dentystycznych bądź sprzętu rehabilitacyjnego.

Podkłady higieniczne – użyj w publicznym WC

Jeszcze większe niebezpieczeństwo roznoszenia się zakażeń skórnych wywoływanych przez bakterie panuje tam, gdzie z prawdopodobnie zanieczyszczoną powierzchnią styka się nieosłoniona skóra – w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się choroby zmniejszają podkłady jednorazowe przeznaczone do stosowania na deskach klozetowych. Ich użycie jest rekomendowane we wszelkich obiektach posiadających publiczne toalety – na przykład w placówkach oświaty, urzędach, biurach czy kinach.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]