Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Chcesz zamówić części Renault? Sprawdź france-car.com.pl.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]