Lonże dla konia – niezbędne w czasie treningu bez jeźdźca

Potrzebujesz lonży jeździeckiej? Odwiedź tę stronę.

Lonża jeździecka to akcesorium niezmiernie często wykorzystywane w czasie lekcji jazdy konnej oraz treningów. Jakiego rodzaju lonże jeździeckie są obecne w sklepach? Z czego są wytwarzane te akcesoria i gdzie rekomenduje się je kupić?

Lonża jeździecka – rodzaje i jej wykorzystanie

Lonża jeździecka to stosunkowo długa lina, przeważnie 5-8 metrowa, na której prowadzi się wierzchowca podczas nauki jazdy i ćwiczenia technik związanych z dosiadem, trzymaniem wodzy, utrzymywaniem równowagi w siodle, jak również łapaniem strzemion. Zwierzę prowadzi się po obrysie koła, a lonża służy do nadzorowania zachowania konia. Narzędzie to służy także cyrkowcom oraz woltyżerom do doskonalenia technik i asekuracji prezentowanych akrobacji. Lonża przydaje się w dodatku przy hipoterapii. Lonża jeździecka może także być wykorzystywana w trakcie ćwiczeń bez jeźdźca – w takim wypadku służy do ćwiczenia młodych zwierząt i zagwarantowania im właściwej porcji aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na produkty popularnych marek

Szerokie spektrum akcesoriów jeździeckich spotkasz w dobrze wyposażonych sklepach online, które sprzedają profesjonalny oprzyrządowanie w rozsądnych cenach. Dostarczają one lonże jeździeckie od uznanych producentów – takich jak Harrys Horse, Kerbl czy Waldhausen. Interesuje Cię lonża w błękitnym, pomarańczowymalbo czarnym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade oferuje szeroki wybór artykułów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych użytkowników. W sklepie oferowane są lonże wykonane m.in. z nylonu. Lonże wytworzone są z przyjemnego w dotyku, delikatnego materiału i wyposażone w obrotowy zaczep.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]