Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz etykiety na wódkę

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego zalążka najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na ślub, Sylwestra lub imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselach alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec zabawy. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, dacie i miejscu ślubu lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych wzorach oraz barwach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na bimber – oznaczaj swoje alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli na własną rękę wytwarzasz nalewki, soki bądź wina, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Na dodatek butelki można też oznaczać używając różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]