Dodatki i artykuły wyposażenia wnętrz w nowoczesnym stylu – o Deco Składzie

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej zastawy stołowej, kliknij tu.

Najbezpieczniej czujemy się w przestrzeni, w której otaczają nas akcesoria pasujące do naszego charakteru. W takim pomieszczeniu łatwiej nam odprężyć się po długim dniu pracy. Stąd tak kluczowa jest troska o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero myślisz o niewielkim remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – szeroka oferta akcesoriów do kuchni i łazienki

Deco Skład oferuje meble, akcesoria oraz dekoracje utrzymane w popularnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego główną cechą jest nieskomplikowane wzornictwo, duża miara surowości oraz wykorzystaniesurowców naturalnych. Styl skandynawski to jednakże szerokie pojęcie i tak naprawdę każdy znajdzie w nim coś dla siebie – używane są tu zarówno elementy folkowe, a równocześnie widoczne są tu również wyraźne tendencje ukierunkowanie na urządzanie pomieszczeń w w okrojonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego którego ofertę można przejrzeć online albo odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odkryjesz obszerną selekcję akcesoriów do łazienki, jadalni i kuchni, jak również dekoracji i mebli do salonu, sypialni dziecka oraz przedpokoju. Tutaj kupisz sprzęt do gotowania, przechowywania oraz pieczenia, a także tekstylia do kuchni i przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli chcesz zachwycającej łazienki, spraw sobie wyposażenie i komplety łazienkowe starannie wyselekcjonowane z asortymentu uznanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeśli zaś jesteś pasjonatem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład odnajdziesz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – inspirujące porady dla każdego

Deco Skład publikuje blog, w którym systematycznie przedstawia mnóstwo inspirujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz odnoszą się nie tylko do urządzania mieszkania, zakupu ergonomicznych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów i designerskich dekoracji. To także interesujące propozycje upominków dla znajomych z okazji różnych imprez, świąt oraz rocznic. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, by być stale na bieżąco ze współczesnymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Dane firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]