Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

Zobacz chemia profesjonalna sklep internetowy na verdeavis.pl.

Żeby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z poważnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – usuwanie zabrudzeń każdego rodzaju

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, graffiti, ognisk pleśni lub osadu z tłuszczów.

Konserwacja powłok dzięki chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na ochronę oraz pielęgnację powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych elementów. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im piękny wygląd.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]