Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w gąsior do wina.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]