Skieruj się na www.pracowniaregister.pl żeby sprawdzić, kto przygotowuje gazetę firmową.

Strategie reklamowe to istotny aspekt działalności przedsiębiorstwa – przez nie można zbudować image marki w oczach klientów, co przy umiejętnym opracowaniu niewątpliwie przyniesie efekty w postaci wyższych zysków. Warto przy tym zaznaczyć, że przedsiębiorstwa mające więcej niż jedną filię muszą również zadbać o to, co są myślą o niej zatrudnieni. Najskuteczniejszą techniką komunikacji z pracownikami od lat są gazety firmowe. Należy zatem powiedzieć o nich kilka słów. Dlaczego są tak często wykorzystywane przez firmy? Co zazwyczaj jest zawarte w takich wydawnictwach? I – co niewątpliwie jest najistotniejsze – jakiej agencji zlecić przygotowanie gazety firmowej?

Co zawarte jest w gazecie firmowej?

Zadaniem gazety firmowej jest ukazanie załodze zalet firmy, w której pracują. Z tego powodu dużo miejsca redaktorzy poświęcają osiągnięciom przedsiębiorstwa oraz pracowników. Gazeta firmowa musi także dostarczać wiadomości na temat działań przedsiębiorstwa – zwłaszcza, jeśli pracownicy poszczególnych filii się nie znają. Czytając gazetę firmową, pracownicy powinni też dowiedzieć się o planach rozwoju przedsiębiorstwa. Charakterystyka gazet firmowych, jak łatwo stwierdzić, różni się zależnie od charakteru przedsiębiorstwa, ilości pracowników, a także od średniego wieku zatrudnionych.

Gazeta firmowa – wykonanie

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w dużym stopniu zależy od tego, jak ona wygląda. Z tego powodu istotne będzie zarówno to, kto opracuje artykuły znajdujące się na jej stronach, lecz także to, komu zlecimy jej skład. Osiągniecie spodziewanych efektów marketingowych na pewno uprości gazeta firmowa złożona przez profesjonalną agencję graficzną. Decydując się na takie wyjście nie tylko sprawimy, że czytelnicy szybciej wyszukają interesujące ich artykuły, ale też gazeta będzie prezentować się ciekawiej, dzięki czemu sięgnie po nią większa liczba czytelników.

Dane firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]