Urządzenia do fali uderzeniowej – zastosowanie w medycynie

Uzyskaj więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak zapalenie ścięgien, bóle w okolicy bioder zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]