Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z psychologiem w UK.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, jednak nadal nie brak osób skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy mnóstwo kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, rodzą bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Separacja z rodziną często powoduje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie wolno bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Dane firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339