Kurs digital paintingu – online

Korzystna oferta kursu digital paintingu online znajduje się tutaj.

Adobe Photoshop to oprogramowanie, które od dekad jest podstawowym narzędziem używanym przez osoby parające się obróbką fotografii oraz samych fotografów. Z biegiem lat na skutek swojej wszechstronności, a w szczególności opcji dodawania do niego tysięcy przydatnych pędzli rastrowych odwzorowujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, program ten zaczęli używać też ilustratorzy i graficy. Obecnie twórcy filmów animowanych oraz gier korzystają z tego oprogramowania do planowania wyglądu bohaterów czy przygotowania teł w swoich produkcjach. Nic zatem dziwnego, że ci, którzy chcą wejść w świat digital paintingu, z reguły najpierw starają się znaleźć kompleksowy kurs Photoshopa.

Photoshop – kurs przez internet czy może w szkole rysunku i malarstwa?

Oprogramowanie Adobe Photoshop jest niezwykle popularne, więc każdego dnia powstają tysiące godzin filmów ukazujących jego opcje oraz demonstrujących wykorzystanie kolejnych pędzli, które można do niego kupić. Sporo takich tutoriali szybko obejrzysz na platformach z bezpłatnymi filmami, jednak z takich zdawkowych kursów nie nauczysz się digital paintingu. Zalecanym wyjściem jest udział w kursie opracowanym przez kompetentnego instruktora, w toku którego zaznajomisz się nie tylko z podstawowymi funkcjami oprogramowania, ale również nauczysz się z nich skutecznie korzystać. Takie lekcje oferowane są przeważnie przez szkoły malarstwa i rysunku, niemniej jednak gdy nie możesz wziąć w nich udziału, możesz uzyskać dostęp do kursów Photoshopa online i nauczyć się technik malarstwa cyfrowego nie opuszczając domu!

Cechy dobrych kursów digital paintingu online

Stawiając na video kurs Photoshopa należy szukać szkoleń, które nie pozostawiają kursanta samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak wykonać dany rodzaj obrazu. Program Photoshop może okazać się na początku dla wielu użytkowników dość zagmatwany i niekiedy przydatna jest bezpośrednia pomoc instruktora, który wytyczy odpowiedni kierunek bądź wytłumaczy, dlaczego nie uzyskujemy konkretnego efektu. Polecamy tym samym wybrać taki kurs Photoshopa online, który w zakresie wykupionej usługi gwarantuje kontakt z twórcą szkolenia, co sprawi, iż każda wątpliwość będzie starannie objaśniona. Dobrze także poszukać kursu online, na końcu którego wykonany przez kursanta obraz będzie profesjonalnie oceniona przez prowadzącego instruktaż. Korekta obrazu przeprowadzona przez doświadczonego szkoleniowca uczy szczerej oceny własnej twórczości oraz umożliwia samodzielną diagnozę artystycznych braków w warsztacie.

Dane firmy:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]