Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Szukasz więcej informacji dotyczących digital paintingu? Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]