Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Nie wahaj się! Wystarczy kliknąć na ten link

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też porady specjalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]