Chcesz zapisać się na kurs akwareli? Wybierz naukę w szkole rysunku

Oferta kursu akwareli w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Malowanie akwarelami jest popularną metodą twórczego wyrażania siebie i nie trzeba stawać się w tym specjalistą, żeby czerpać z tego przyjemność każdego dnia. Dla wielu ludzi jest to wszak jedynie pasja bądź metoda odpoczynku po wyczerpującym dniu i nie oczekują oni osiągnięcia w tej sferze doskonałości. Jednakże jeżeli chcesz malować coraz lepiej, warto postawić na kurs akwareli.

Kurs malowania akwarelami – naucz się kontrolować te wymagające farby

Akwarele to wbrew pozorom nie jest proste medium. Rezultat końcowy sprawia wrażenie bardzo przyjemnego i prostego do wykonania, jednakże wpływa na niego mnóstwo czynników, o których młody twórca nie ma z reguły pojęcia. Sporą rolę w samym procesie malowania ma dodatkowo koincydencja – akwarele to farby, nad którymi trudno jest zapanować i nawet artyści od lat biegli w tej technice wcale nie są pewni tego, iż praca zawsze wyjdzie dokładnie tak, jak chcieli. Kurs malowania akwarelami to wspaniałe miejsce, by rozpocząć swoja przygodę z tą techniką malarstwa i zyskać pomocną elementarną wiedzę niezbędną do odnalezienia w sobie pasji do farb akwarelowych. Wszyscy są tu mile witani, bez względu na to, czy mają już za sobą jakieś próby z akwarelami, czy to ich pierwszy kontakt z tym rodzajem farb. Instruktorzy kursu w czasie pierwszych zajęć rzetelnie objaśniają cechy farb akwarelowych, różnorodność technik ich używania, jak również rodzaje papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na finalny efekt pracy.

Kurs akwareli – czy warto?

W czasie powszechności internetu nie ma przeszkód, żeby odszukać i obejrzeć filmy instruktażowe, które prezentują jak malować farbami akwarelowymi. Jednak raczej nie będzie to równie rozwijające jak udział w kursie malowania akwarelami prowadzonym przez kompetentnego dydaktyka ze szkoły malarstwa i rysunku. W wartościowej nauce umiejętności artystycznych niezbędne są zalecenia, które uczestnicy kursu słyszą od dydaktyków w czasie tworzenia prac. Te korekty pozwalają sprawniej rozwijać umiejętności, a uczeń nie musi zastanawiać się, gdzie popełnił błąd, który przyczynił się do tego, że dany efekt nie wyszedł tak jak się spodziewał. Co więcej nauka w zespole ludzi o wspólnych pasjach formuje komfortową aurę wsparcia, które jest niezwykle ważne w inspirowaniu do dalszego rozwoju artystycznego. Uczestnictwo w rzeczowej ocenie ilustracji pozostałych kursantów, pomaga potem we rzetelnej ocenie własnych prac już ukończeniu kursu.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]