Branża związana z transportem cały czas się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny wymaga również bardziej innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z ulepszeniem procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. Do produkcji używane są jedynie surowce wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie 3 dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie nowatorskich projektów na najwyższym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie szczególnie delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni albo w paru punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje wykonywane są na terenie krajów UE w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie nabywców, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do naczep spółki są dostępne od ręki, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co w dużym stopniu skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.