Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o parkingu Balice

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]