Rodzaje kontenerów budowlanych

Chcesz kupić kontener otwarty? Sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]