Projekty domów drewnianych w Polsce

projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekty

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są również funkcjonalne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w zimie? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich domów, gdyż posiadają one dużo walorów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy z bali mają coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wyprodukowane z naturalnych komponentów, dlatego też w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Kolejnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem schnięcia tynków. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]