Projekty domów drewnianych nadal bardzo popularne

Jeśli potrzebujesz domów góralskich całorocznych, koniecznie wejdź na domygoralskie.com/realizacje.html.

Drewniana architektura przez lata była wypierana przez domy ceglane. Obecnie jednak zauważyć można fakt, że ich popularność stopniowo rośnie. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak mnóstwo plusów. Najistotniejszym jest niewątpliwie wygląd – dopasowują się zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Istotne okazuje się także to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są budowane tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi również pochłaniać fale pochodzące od telewizorów i oczyszczać powietrze, a to powoduje, iż ich mieszkańcy lepiej się wysypiają i chronią swoje płuca.

Projekty domów góralskich i nie tylko

Najczęściej spotykanym rodzajem domów z drewna są oczywiście budynki przywodzące na myśl góralską architekturę. Często budowane są z bali, natomiast styl ich wykończenia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy także projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym stylu. Nierzadko także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład elementy betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, kiedy chcemy wznieść je poza górami.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, w myśl jakiego jest wzniesiony. Dlatego stawiając na takie rozwiązanie, dobrze obejrzeć wcześniejsze projekty twórcy i dowiedzieć się, co myślą o nim poprzedni kontrahenci. Ważne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy pewność, iż nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy wyborze dobrze również sprawdzić się, czy projektant współpracuje z ekipą, która wybuduje dom – dzięki temu wszystko skończy się szybciej.

Dane firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]