Profesjonalny producent okien drewnianych

Poznaj ofertę producentów okien drewnianych.

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i funkcjonalne. Współgrają z każdą budowlą – od staroświeckich domów po współczesne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one często wybierane w Polsce?

Producent okien drewnianych – wybierz sosnę lub modrzew

Współcześnie okna drewniane są tworzone z wykorzystaniem zaawansowanych technik, dzięki czemu są energooszczędne. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a konserwowanie jest łatwe. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty estetyczne, mają błyszczącą powierzchnię, klasyczne klamki. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – np. modrzewia, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z awangardowymi metodami powodują, że okna drewniane są tak chętnie kupowane w Polsce.

Producent okien drewnianych – naturę można samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system szyb zespolonych, zapewnia ochronę przed intensywnym wiatrem oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można samodzielnie je odnawiać. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także piękne balustrady, doskonałe do szlacheckich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu wnętrz – to materiał nietoksyczny i całkowicie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne materiały drewniane.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]