Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Sprawdź, gdzie nabyć nowoczesne pokrycia dachowe

Blachy na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czy warto je kupić? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz szersze uznanie, dlatego że idealnie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Bardzo dobrze wyglądającą i mocną blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w współczesnych domach, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i bez niespodziewanych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe idealnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest niepodatne na rdzę i mocne.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem użytej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką dającą protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. woda czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08